Úvodní stránka » Cestování » Vyrážíte s rodinou na dovolenou? Vyberte cestovní pojištění!

Vyrážíte s rodinou na dovolenou? Vyberte pro všechny správné cestovní pojištění!

Vyrážíte-li s vaší rodinou na dovolenou za hranice České republiky, jistě budete chtít, abyste si vše užili v pohodě a v klidu. Může to tak být, ale je třeba myslet i na nepříjemné situace. I vám se může stát, že se zraníte a budete potřebovat lékařskou pomoc, ztratíte zavazadla, nebo ještě jinak – způsobte druhé osobě škodu na majetku nebo na zdraví. Abyste nemuseli mít strach, že budete muset doživotně splácet dluhy, které mohou díky takovým situacím nastat, nabízí se jediné řešení – sjednejte pro vaši rodinu kvalitní cestovní pojištění. Jak na to?

Léčebné výlohy jako alfa a omega

Cena cestovního pojištění se odvíjí od destinace, do které míříte (zpravidla je levnější pro cesty po Evropě) a hlavně od výše léčebných výloh. Léčebné výlohy vyjadřují sumu, kterou za vás pojišťovna v případě pojistné události vyplatí. Logicky to znamená, že čím vyšší jsou, tím lépe pro vás. Zaměřte se také na to, na jaké situace se pojištění vztahuje. Některé pojistky se nevztahují na úraz při sportu, takže si budete muset objednat ještě úrazové připojištění. 

Připojištění se vyplatí mít

I pro rodinné cestovní pojištění je vhodné si sjednat dva druhy připojištění. Je to připojištění pro případ ztráty, zničení či poškození zavazadel. Toto se vyplatí zejména při cestování na delší trasy a vždy pro cestu letadlem, protože někteří přepravci zacházejí se zavazadly velmi hrubě. Vyplatí se vám i pojištění odpovědnosti. To je vaší jistotou, že pokud druhé osobě způsobíte škodu na zdraví či majetku, pojišťovna za vás škody zaplatí. Více o pojištění odpovědnosti se dozvíte například zde.

Kde sjednat a kolik zaplatíte?

Pokud vás zajímá konkrétní cena pojištění pro vaši rodinu, podívejte se na online.ergo.cz. Na těchto stránkách mátě možnost spočítat si cestovní pojištění online.

Z hlediska úspory peněz i času je určitě výhodnější online sjednání cestovního pojištění. K získání smlouvy stačí jen několik minut a pojišťovny nabízí i různé bonusy. Cestovní pojištění online můžete sjednat třeba i den před odjezdem. Aby bylo platné, musíte ho zaplatit, a to nejlépe bankovním převodem či kartou online.

®

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. Cestovní pojištění online (Lubosik, 26. 11. 2015 12:11:53) Odpovědět

    Online cestovní pojištění se dá sjednat i tady https://online.ervpojistovna.cz/ a pojišťovna je to rozhodně důvěryhodnější s lepší nabádkou.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"