Úvodní stránka » Cestování » Zimní dovolená v Dubaji

Zimní dovolená v Dubaji

Zpříjemněte si zimní dny, které jsou plné sychravého počasí a nepříjemného chladu a vydejte se na zaslouženou dovolenou. V zimě je ideální vyrazit za exotikou, třeba do jedné z nejlákavějších destinací jako je Dubaj v Arabských Emirátech. Destinace Dubaj je považována za dynamické mezinárodní obchodní centrum, kde je vidět skloubení města 21. století s jednoduchostí arabského původního světa. Najdete zde mix různorodého životního stylu, komfortu západního světa s jedinečným kouzlem a pohostinností Arábie.

Nadčasové Arabské Emiráty

Nahlédněte do široké nabídky CK Sinimar Tour, s.r.o., kterou zastupuje SINIMAR L. L. C., což je jedna z největších cestovních agentur se sídlem v Dubaji, která byla založena v roce 1997 a od té doby spolupracuje s více než 20 zeměmi z celého světa. Jistě si vyberete dovolenou i letenky za velice příznivé ceny. Pokud pro vás bude jasná volba dovolená v Dubaji v Emirátech, tak vězte, že Vás čeká spoustu báječných zážitků. Uvidíte scenérii drsných hor, písečných dun až po písečné pláže a odpočinete si v některém ze zelených parků.

Rozmanitost kosmopolitního velkoměsta Dubaj

Budete nadšeni kontrastem mezi zaprášenými vesnicemi a luxusem obytných čtvrtí v centru až po vysoce moderní nákupní centra. Chcete-li vyrazit na dovolenou a je pro Vás favoritem dovolená v Emirátech, tak neváhejte. CK Sinimar Tour, s.r.o., která je řádným členem Asociace CK v ČR nabízí kromě dovolené i individuální víza. Díky dobrým vztahům u Imigračního úřadu v Dubaji je vyřízení turistických víz velice rychlé a za výhodnější cenu.

dovolená Dubaj

® Autor: Zuzana Klímová 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"