Úvodní stránka » Životní styl » Zimní bundy a oblečení pro outdoorové aktivity

Zimní bundy a oblečení pro outdoorové aktivity

Pořádná zima teprve začíná, a tak máte poslední dny na pořízení nových zimních bund a sportovního oblečení na hory. Využijte výhodných nákupů na internetu a pořiďte si nové kousky oblečení do chladného počasí nebo třeba na lyže a snowboard. Braňte se proti chřipce a nachlazení kvalitním oblečením, které Vás zahřeje a neprofoukne. Letos Vás obměna šatníku nemusí přijít draho. Sledujte širokou nabídku internetového e-shopu ENVY, který pro Vás přichystal letošní ošacení na zimní sezónu za skvělé ceny. Spojením vysoké kvality a zajímavého zářivého designu vznikají moderní kousky na zimu, ve kterých Vás nikdo nepřehlédne.

Výprodej zimního zboží na zimu

Kupte si dětské kalhoty, pánské a dámské bundy na snowboard a lyže nebo komplety a sety na lyže a snowboard s obrovskými slevami 50% až 85%. Stylové a cenově výhodné oblečení ENVY je považováno za poměrně mladou značku, která na našem trhu není dlouho. Avšak tato česká společnost se může pyšnit velkými úspěchy a expanzemi do mnoha evropských zemí jako je Austrálie. Společnost vznikla díky spojení extrémních sportovců, kteří provozovali prodej sportovního oblečení a rozhodli se vstoupit na trh v Evropě s funkční sportovní módou pro profesionální i rekreační sporty.

Stylová značka Envy Vás zahřeje

Envy nabízí nejen dámské a pánské lyžařské bundy např. LACUS I.- RED z dvouvrstvého materiálu, s podlepením kritických švů a šikovnými kapsičkami na skipas nebo MP3 pro pány, ale i zimní bundy na běžné nošení např. dámskou zateplenou bundu NATALA – Pink Bunda se speciální technologií SIBERIUM DWR WB. Výběr je opravdu rozmanitý a plný různých střihů, velikostí a barev, ze kterých si určitě vyberete.

zimní bundy  zimní bundy  

® Autor: Zuzana Klímová 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"