Úvodní stránka » Cestování » Vyhlídkové lety nejlevněji z celé ČR

Vyhlídkové lety nejlevněji z celé ČR

Navštívili jste spoustu historických památek od hradů, zámků, zřícenin až po katakomby, sjížděli řeku na kánoi a řídili jste rychlý sportovní vůz po závodním okruhu? Máte pocit, že už Vás nemůže nic překvapit? Co takhle vyhlídkové lety? Nemyslete si, že se jedná o nudnou záležitost. Objednejte si vyhlídkový let pro sebe nebo Vaše blízké. Jedná se o skvělý dárek, který dá obdarovanému krásné vzpomínky na celý život. Můžete letět letadlem nebo vrtulníkem, podle toho, jak se rozhodnete.

Skvělý vánoční dárek pro Vaše blízké

Využijte skvělých slev na vyhlídkové lety. Nyní můžete u společnosti Mavisys  s.r.o. zakoupit vyhlídkové lety za nejnižší ceny v České republice. Nebojte se, nemusíte čekat až do jara, levné vyhlídkové lety letadlem jsou pořádány celoročně. V zimním období je kabina v letadle dobře vytápěna, a tak určitě nezmrznete. Létá se pouze spolehlivým a moderně vybaveným letadlem. Společnost Mavisys  s.r.o. létá s letadly a vrtulníky z 12 letišť v České republice, ty nejzajímavější nabídky na vyhlídkové lety naleznete na webových stránkách.

Široká nabídka vyhlídkových letů

Máte romantickou duši? Právě pro Vás je připraven noční let kolem Prahy, při kterém si vychutnáte pohled na osvětlené památky a stavby v celé Praze z výšky 500 metrů. Atmosféra nočního města Vás okouzlí a bude to pro Vás netradiční zážitek. Na závěr přistanete na osvětlenou dráhu letiště. Mezi další neskutečné zážitky patří rozhodně vyhlídkový let vrtulníkem. Pokud jste příznivcem adrenalinu a rychlé jízdy, určitě vyzkoušejte, jaké to je být pilotem na zkoušku, kdy budete mít možnost řídit opravdové letadlo. Pro velké odvážlivce je určen speciální adrenalinový let vrtulníkem, který dosáhne rychlosti téměř 200 km za hodinu a předvede Vám několik obratů.

vyhlídkové lety

® Autor: Zuzana Klímová 

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"