Úvodní stránka » Životní styl » V Praze bude dostupné nové bydlení!

V Praze bude dostupné nové bydlení!

Volných bytů a nemovitostí v České republice ubývá, avšak zájemců o ně je stále více a více. Tento problém začíná pomalu vzrůstat do nekontrolovatelných rozměrů, a proto by se s ním mělo něco dělat. Některé společnosti přicházejí s inovativním řešením, které zahrnuje výstavbu nových rezidencí. K těmto inovacím se řadí i projekt Byty Na Vackově, který si společně blíže představíme.

V jaké lokalitě budou byty dostupné?

Nové bydlení bude realizováno Na Vackově, což je část Horního Žižkova. Jedná se o velice klidnou lokalitu v centru našeho hlavní města. Nové byty na Praze 3 se tedy nachází na velmi atraktivním místě, kde najdete vše potřebné pro plnohodnotný život. Nechybí pak školky, školy či nemocnice, anebo dokonce zastávky městské hromadné dopravy.

nové byty Praha 3

Pro koho jsou byty vhodné?

Byty v rezidenční oblasti jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Moderně zařízené byty poskytnou dostatek prostoru nejen vám, ale také vašim ratolestem, které si tak budou moci velice pohodlně hrát. Rodinné bydlení Na Vackově tak bude jedním z nejlepších míst, kam se s dětmi přestěhovat. Cena bytů totiž zahrnuje i předzahrádky či balkóny, což bude pouze zvyšovat pohodlí vašeho bydlení. 

Tip! Svou nemovitost si pořádně pojistěte. Dejte však pozor na podpojištění nemovitosti.

nové byty na Praze 3

Jakým způsobem je vyřešeno financování?

Způsobů, jak si pořídit nový byt v této několikrát zmiňované bytové oblasti je hned několik. Zaplatit můžete pochopitelně ihned a hotově celou částku, tedy pokud ji samozřejmě máte k dispozici. Daleko obvyklejší cestou bude hypotéka. Tu si můžete sjednat u jakékoliv bankovní společnosti, avšak u agentury Hyposervis získáte daleko výhodnější podmínky, mezi které bychom mohli zařadit nízké úrokové sazby, nulové poplatky a znalecký posudek zcela zdarma. Financování bytu tedy není nikterak složité, takže můžete mít svůj byt již za pár okamžiků.

Jestliže se vám zalíbit tento způsob bydlení, měli byste si pořízení nemovitosti co nejrychleji rozmyslet. Je po nich obrovská sháňka, a tudíž velice rychle mizí.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"