Úvodní stránka » Životní styl » TERMOBAZÉNY: Plachty, bazénové lemy a dlažby

TERMOBAZÉNY: Plachty, bazénové lemy a dlažby

S příchodem chladného podzimního počasí je vhodná doba na řešení zakrytí Vašeho bazénu. Pokud máte bazén nově nebo Vaše stará bazénová plachta již není k použití, tak je ideální čas zakoupit novou. Nejlepší je samozřejmě mít zakrytý, a tím pádem zabezpečený bazén celoročně. Myslíte si, že postačí zakrýt bazén jen mimo koupací sezonu? Pokud máte doma malé děti, je zde velké riziko, že mohou do otevřeného bazénu spadnout kdykoliv během celého roku. Nyní lze získat akční slevu až 20% v kamenném obchodě TERMOBAZÉNY s.r.o. v Českých Budějovicích, který nabízí široký sortiment celoročních i sezonních bezpečnostních plachet na bazén. Samozřejmostí je distribuce po celé České republice i do zahraničí

Celoroční bezpečnostní plachty pro Váš bazén

Jak již bylo zmíněno, nejlepší možnou variantou jsou bezpečnostní plachty na bazén určené k celoročního použití. Kromě účelu bezpečnosti pro Vaše děti slouží zastřešení bazénu také jako tepelná izolace a především jako ochrana před padajícími nečistotami.  Zakoupit můžete např. skvělé bezpečnostní plachty na bazén, které jsou nabízeny ve 2 modelech UNIVERSAL a SOLAR. Plachta je vyrobena včetně vyztužení s pomocí hliníkových nosných trubek a je ukotvena do dlažby. Celá plachta je tedy stabilní a zabezpečena proti nežádoucímu posunu.

Rychlé řešení pro Váš bazén

Rodinná firma TERMOBAZÉNY, s.r.o. nenabízí pouze plachty pro Váš bazén, ale i bazénové lemy a dlažby např. betonové bazénové lemy Mystery, dlažbu StoneAge, která napodobuje vzhled přírodního kamene nebo umělý pískovec, který působí velice přirozeně. Veškeré materiály se vyznačují vysokou kvalitou a dlouhou životností. Díky přírodní kamenné imitaci, bude Váš bazén i skvěle vypadat. Zvolit můžete jakýchkoliv z nabízených barevných odstínů dle Vašich představ. Pokud objednáte dlažbu Mystery od společnosti TERMOBAZÉNY, s.r.o. ještě dnes, zakázka bude expedována až do 4 pracovních dnů.

plachty na bazén

® Autor: Zuzana Klímová

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"