Úvodní stránka » Láska a vztahy » Snubní a zásnubní prsteny z centra Prahy

Snubní a zásnubní prsteny z centra Prahy

Snubní a zásnubní prsteny mají celosvětovou tradici, která sahá až do daleké historie. Dokážete si snad představit Vaši svatbu bez výměny snubních prstýnků a tradičního novomanželského polibku? A řekli byste Vašemu budoucímu snoubenci své „ANO“, kdyby před Vás nepředložil zásnubní prstýnek? Prsteny jsou odjakživa jakýmsi symbolem věrnosti a zpečetěním vztahu dvou zamilovaných lidí. Snubní prsteny se nosí na prsteníčku na levé ruce, která je blíže srdci a měli by být investicí na mnoho let, ne-li na celý život.

Prsteny jsou výjimečným šperkem nejen pro ženy

Říká se, že by muž, který žádá ženu o ruku, měl zakoupit zásnubní prstýnek v hodnotě jeho tří měsíčních výdělků. Nemějte obavy o Vaše úspory. K dostání jsou nádherné zásnubní prsteny v mnohem příjemnějších cenových hladinách. Vybírat můžete jednoduché prsteny s jedním kamenem v hladkém provedení nebo můžete zvolit složitější a výraznější zdobení prstenu, popřípadě za použití více kamenů. V nabídce českých zlatnictví jsou nejčastěji k vidění zásnubní či snubní prsteny z bílého či žlutého zlata, stříbra nebo platiny. Pokud chcete své ženě udělat velkou radost a Vaše peněženka to dovolí, určitě zabodujete se zásnubním prstenem z bílého zlata s briliantem.

Zlatnický ateliér JL šperk je zárukou kvality

Zlatnický ateliér v centru Prahy, který se specializuje na návrhy a ruční výrobu šperků, především prstenů, se rovněž zaměřuje na výrobu zlatých a stříbrných šperků na zakázku, výrobu replik starožitných šperků a provádí veškeré úpravy a opravy šperků. Můžete si tak nechat renovovat Vaše starší snubní prstýnky k původní dokonalosti. Všechny prsteny, které zde zakoupíte, jsou opatřeny puncem, raženým českým Puncovním řádem. Každý šperk je vyráběn ručně a pořídit zde můžete i další moderní šperky jako jsou řetízky, náušnice, přívěsky, náramky, náhrdelníky a jiné šperky.

 

® Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Brilianty.cz (Petra, 21.5.2015 16:59:41) Odpovědět

  Já mohou z vlastní zkušenosti doporučit Brilianty.cz, vše je také ručně vyráběno a dokonce vám vyrobí šperk přesně podle představ http://www.brilianty.cz/sperky-na-zakazku-p4.html

 2. Zkušenosti s VV Diamonds (Zuzka M., 22.9.2016 10:59:23) Odpovědět | Zobrazit odpovědi

  Narazila jsem na eshop VV Diamonds, který má sídlo v Praze na Václavském náměstí. Nemáte s nimi někdo nějaké zkušenosti, prosím?

  1. Re: Zkušenosti s VV Diamonds (Peťule, 24.1.2017 9:00:12) Odpovědět

   S panem Vaňkem z VVDiamonds máme s manželem ty nejlepší zkušenosti. Při výběru prstýnků byl velmi vstřícný a trpělivě odpovídal na všechny mé dotazy. Vřele doporučuji i vzhledem k cenám.

  2. Spokojenost s VVDiamonds.cz (Marek, 3.7.2019 11:06:13) Odpovědět

   Po celkem dlouhém výběru zásnubního prstenu musím vyzdvyhnout služby eshopu www.vvdiamonds.cz, protože s takovou podporou, jakou jsem získal od nich, jsem se jinde nesetkal. Prsten mi pomohli sestavit přesně tak, aby odpovídal mým požadavkům a do 14 dnů byl doma :)

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"