Úvodní stránka » Zdraví a kosmetika » Řekněte sbohem nechutné vodě z kohoutku!

Řekněte sbohem nechutné vodě z kohoutku!

Musíte každý den tahat domů těžké lahve s balenou vodou, protože vám z kohoutku teče voda nevalné chuti? Přestaňte s tím a začněte si užívat skvělou chuť kohoutkové vody! Poradíme vám, jak rychle a bez námahy přeměnit nepříjemně zapáchající vodu v tekutinu svěží chuti!

Automat jako správná volba

Už nikdy neochutnáte kohoutkovou vodu „vonící“ po chloru, když si domů pořídíte aquamat. Nejlepší volbou je automat na vodu s filtrací na bázi aktivního uhlíku, protože tento prvek na sebe dokáže vázat zdraví škodlivé pesticidy a herbicidy. Automat má i výkonný jemný filtr, do kterého zachytí všechny ostatní nečistoty, které může kohoutková voda obsahovat. Automat připojený na vodovodní systém zaručí, že si pokaždé pochutnáte na vodě svěží chuti. Moderní výdejník vody umí vodu i ohřát. Nebudete se muset už nikdy zdržovat s vařením vody na kávu či čaj v konvici.

výdejník vody

Hodí se i na zahradu

Kromě klasického automatu na vodu si domů můžete pořídit automat s barelem. Jeho výhodou je, že se nemusí připojovat k vodovodní síti. Má barel jako zásobník na vodu. Barely stačí objednat třeba přes internet a dovezou vám je přímo domů. O nic jiného se nestaráte. Automat na vodu se hodí i na zahradu či na chatu, kde není zdroj pitné vody. Kromě klasického automatu existuje i výrobník sody. Pokud dáváte přednost perlivé vodě, je pro vás správnou volbou.

automat na vodu

Pronájem a koupě

Pokud potřebujete nejdříve zjistit, jak automat na vodu funguje a zda pomůže zlepšit váš pitný režim, nejdříve si ho pronajměte. Tuto službu nabízí například společnost Lease Machines s.r.o. Pro všechny zákazníky nabízí instalaci a dopravu vybraného automatu či sodobaru zdarma. Vaše starost bude pouze ta, abyste připravili místo pro instalaci automatu. Je třeba zajistit vývod z vodovodního řádu zakončený ¾ zavíracím ventilem a připojení k elektřině. 

®

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"