Úvodní stránka » Životní styl » Pronájem aut po celém světě

Pronájem aut po celém světě

Rádi byste vyrazili na dovolenou a procestovali celý svět, ale váháte ohledně dopravy? Slyšeli jste již o možnosti vypůjčit si vůz v téměř jakékoliv zemi? Cestování vlastním vozidlem může být leckdy příliš komplikované, jednodušší variantou je na vybrané místo přiletět a přímo ve Vaší destinaci již po okolí cestovat autobusem, vlakem nebo vypůjčeným vozem. Zapůjčení vozidla s Ofranem nikdy nebylo snadnější, vybrat si můžete z nabídky vozidel až na 6000 místech ve více než šedesáti zemích po celém světě. Tento renomovaný a zároveň největší zprostředkovatel pronájmů vozidel v České Republice spolupracuje s těmi nejlepšími půjčovnami po celé zemi jako je Europcar, National, Alamo, Budget, Avis, Hertz a mnoho dalších.

Zapůjčení vozidel za nejvýhodnější cenu bez skrytých poplatků

Společnost Ofran byla založena již v roce 2005 a za tu dobu nasbírala mnoho zkušeností ve svém oboru. Je jen na Vás, jaký si zvolíte cíl své cesty, problém není půjčení auta v Itálii nebo v jakémkoliv státě po celé Evropě. Využít můžete i pronájem aut v USA, vždy se najde nejvýhodnější a nejsnazší řešení šité na míru. Žádné skryté poplatky Vás nečekají, veškeré dokumenty a smlouvy jsou plně transparentní. Cena za půjčení vozu navíc obsahuje neomezený počet najetých kilometrů, místní poplatky a pojištění pro případ poškození nebo krádeže bez Vaší spoluúčasti.

Dopřejte si úžasnou dovolenou a kvalitní odpočinek bez stresových situací

Bojíte se, že v momentě, kdy budete chtít využít pronájem vozidel v cizí zemi, bude třeba zavřeno a Vy strávíte čas čekáním na shánění náhradní dopravy? Je to zbytečné. Ofran, půjčovna aut, zaručuje plnohodnotnou cestovní asistenční službu 24/7 kdekoliv právě jste. Obrátit se na ni můžete v případě jakýchkoliv problémů nebo Vašich dotazů kdykoliv budete potřebovat. Bonusem je nízký poplatek za zrušení Vaší rezervace v situaci, kdy nebudete moci splnit podmínky zapůjčení nebo budete muset rezervaci zrušit či změnit.

® Autor: Zuzana Klímová 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"