Úvodní stránka » Zdraví a kosmetika » Profesionální výbava pro Vaše vlasy

Profesionální výbava pro Vaše vlasy

Sníte o dlouhých, hustých a zdravých vlasech? Váš sen se může stát skutečností, stačí se jen zaměřit na správnou péči a výsledek bude stát jistě za to. Všimněte si, jaké pomůcky nyní používáte a zda jsou dostatečně kvalitní. Starý kartáč na vlasy s vypadanými štětinkami a polámanými zuby Vašim vlasům na kráse nepřidá stejně jako porouchaná žehlička, se kterou si vždycky spálíte vlasy. Neméně důležitá je i volba kvalitní vlasové kosmetiky, která bude v souladu s potřebami a nedostatky Vašich vlasů.  

Správný výběr vhodného náčiní na vlasy

Nemusíte vlastnit všechny pomůcky, které běžně používá Vaše kadeřnice. Takový zdravý základ profesionálního náčiní bohatě postačí. Bez čeho se neobejdete při péči o Vaše vlasy? Snad každá žena má doma klasický fén na vlasy. Dokážete si snad přestavit, že budete tvořit účes bez této pomůcky? Nabídka fénů je široká a liší se nejen výkonem, který by měl mít alespoň 2000 Wattů, ale i množstvím rychlostí proudění vzduchu a nastavením rozdílných teplot. Nepoužívejte příliš často vysoké teploty při vysoušení, pak už Vás nezachrání ani kvalitní vlasová kosmetika, která dodá vlasům tu správnou výživu a lesk a přijdou na řadu kadeřnické nůžky.  

Vlasový styling pro každou příležitost 

Při tvorbě účesu oceníte i jiné profesionální pomocníky, zvlášť pokud toužíte po náročnějších vlasových kreacích. S pomocí žehličky na vlasy zkrotíte Vaše neposlušné vlny a docílíte elegantního hladkého účesu. Mezi nejšetrnější patří ty s keramickým povrchem, které s oblibou používají v kadeřnických salonech, v nabídce obchodů seženete i žehličky s turmalínovým nebo teflonovým povrchem. Pokud máte naopak rovné vlasy a chtěli byste vyzkoušet nosit nadýchané a bohaté vlny či princeznovské lokny, vykouzlíte je díky kulmě na vlasy. Dopřejte si pouze kvalitní profesionální výbavu, která dlouho vydrží. Veškerý sortiment pro péči o Vaše vlasy naleznete v e-shopu Hair-Cosmetics.cz.

péče o vlasy

® Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"