Úvodní stránka » Zdraví a kosmetika » Přírodní kosmetika pro ženy

Přírodní kosmetika pro ženy

Přírodní a bio kosmetika je fenoménem dnešní doby. Kromě zdravých potravin se učíme nakupovat i kosmetiku z přírody. Proč jsou bioprodukty a biokosmetika stále oblíbenější? Je to hlavně díky tomu, že jsou šetrné nejen k lidskému organismu, ale i k životnímu prostředí. Přírodní kosmetika by měla obsahovat co nejvíce čistých přírodních složek, které byly vypěstovány v ekologickém prostředí. Při výrobě se nepoužívají škodlivé látky, jako jsou třeba ropné produkty, syntetická barviva a parfemace. Přírodní kosmetiky se může pyšnit širokou nabídkou produktů, je jen na Vás, abyste si vybrali kosmetickou řadu, která Vám bude nejvíce vyhovovat.

Proč kupovat přírodní kosmetiku?

Přírodní kosmetika obsahuje velké množství přírodních vitamínů, antioxidantů a hydratačních látek. Takový pleťový krém nebo krém proti vráskám z přírodních produktů bývá opravdu vysoce účinný a kvalitní. I když nejsou použity žádné chemické parfemace, tak přírodní produkty krásně voní, a to díky množství různých éterických olejů, mléka, medu a rostlinných složek. Většinou, pokud vyloženě netrpíte na alergie na pyly a rostlinné složky, jsou výrobky vhodné i pro citlivou pokožku a pro děti. Výrobci rovněž používají obaly, které jsou ekologické a snadno recyklovatelné. Výrobky rovněž nejsou testovány na laboratorních zvířatech.

Tajemná síla arganového oleje

Arganový olej, který se považuje za marocké zlato, je v Evropě znám teprve krátce, přesto si však získal oblibu díky svým výjimečným kosmetickým účinkům. Plody stromu Argánie připomínají olivy a lisují se s pomocí kamenných mlýnů, a tím se získává arganový olej klasickou ruční metodou. Arganový olej je skutečný elixír krásy a je vhodný pro obličej i tělo. Krémy s arganovým olejem skvěle působí na vrásky, působí přímo na tvorbu kolagenu a elastinu, zlepšuje okysličení a obnovu buněk pleti.

přírodní kosmetika

® Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"