Úvodní stránka » Práce » Příběhy růstu a inspirace

Příběhy růstu a inspirace

Chcete-li ve svém oboru dosáhnout toho nejvyššího možného kariérního postupu, je třeba pro to něco udělat. V dnešní době plné konkurence a nedostatku pracovních míst je třeba vynaložit maximum pro to, abyste byli úspěšní.  Snaha se cení, a tak Vás Vaše píle může dostat na pozici, o které jste ani nesnili. Pokud máte pocit, že kariérní postup sami nezvládnete a nevíte, jak docílit Vašeho povýšení, tak navštivte konferenci, která je nazývána „Příběhy růstu a inspirace“. Tato efektivní konference Vás inspiruje s pomocí příběhů nejúspěšnějších lidí ve svém oboru a je jednou z největších konferencí v České Republice.

Nejzajímavější konference dnešní doby

Unikátní konference příběhy růstu a inspirace, která se koná v České republice každý rok na jiném zajímavém netradičním místě, se v minulých letech konala např. v proslulém klubu v Praze jménem SaSaZu, v budově Státní opery v Praze a letos se bude konat ve sportovní hale. Letos si udělejte čas 12. 6. 2014 a očekávejte bohatý doprovodný program. Pořadatelé si dávají záležet na výjimečné atmosféře, která Vás pohltí a příběhy top návštěvníků pro Vás budou velkým přínosem a inspirací. Těšit se můžete na jedinečný styl konference a zkušenosti těch nejznámějších osobností z různých oborů.

Nejlepší motivace, kterou můžete dostat, jsou osobní úspěchy konkrétních lidí

Můžete si přečíst nespočet knih, tipů a inspirací, jak dosáhnout Vašich vysněných cílů a plánů, avšak tou nejlepší motivací jsou pro Vás opravdové příběhy, zkušenosti a rady od manažerů, ředitelů a vedoucích pracovníků, kteří již dokázali to, o co se Vy snažíte již delší dobu. Ani oni to neměli snadné, i oni měli potřebu inspirace a hledali ji různými způsoby, než se vypracovali na svá místa. A věřte, že je to stálo velké úsilí, sebezapření a spoustu práce.

příběhy růstu a inspirace 

® Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"