Úvodní stránka » Životní styl » Pražská novinka připomíná hada: Najdete zde nový domov?

Pražská novinka připomíná hada: Najdete zde nový domov?

Žádná rodina prostě nemůže fungovat bez řádného domova, kde se budou bezpečně cítit všichni její členové. Pro rodiče je důležitá dobře placená práce, pro děti zase přijde vhod možnost navštěvovat kvalitní školy. Příjemným bonusem je potom blízkost centra i přírody. Pokud vás Praha láká, seznamte se s novým projektem a najděte místo, kde s dětmi budete žít velice spokojeně!

Nadčasové provedení sklízí úspěchy

Jedinečným místem pro život v Praze je nový projekt s názvem Rezidence Hadovitá. Na první pohled zaujme vzhledem. Bytové domy totiž budou stát na netradičním terénu – zasazeny budou do Michelské stráně. Pro architekty byl terén velkou výzvou, protože ve svažitém kopci není úplně jednoduché stavět. Výzva ale byla naplněna a rezidenti si budou užívat bydlení v komplexu 3 bytových domů, které se strání klikatí jako had. 

rezidence Hadovitá

Mezi další zvláštnosti, které dělají z Rezidence unikátní místo pro život, je řešení bytů. Architekti zvolili minimalistický design. Nové byty v Praze Michli budou mít bílé dveře, neutrální dubovou podlahu a také koupelnu řešenou v neutrálních tónech. Je to proto, aby si rezidenti mohli snadno a bez větších problémů vzhled bytu přizpůsobit vlastní představě o dokonalém bydlení.

Času není moc

Prodej bytů v Praze Michli byl již zahájen a značná část z nich už zná svého nového majitele. Realizátoři se zájmem počítali, proto je bytů více a stále jsou některé k mání. Jejich seznam i s plánkem vnitřního uspořádání jsou dostupné na oficiálním webu projektu www.rezidencehadovita.cz.

rezidence Hadovitá 2

Příjemným překvapením je cena, která i přes fakt, že se byty nachází v jedné z nejprestižnějších lokalit Prahy, není nijak vysoká. Než ale začnete jednat, zjistěte si v bance, kolik si můžete půjčit a až poté jednejte. Základní představu o výši hypotéky udělá i tato online kalkulačka.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"