Úvodní stránka » Cestování » Poznejte svět s CK Redok Travel

Poznejte svět s CK Redok Travel

Zima se plíží a ze všech stran na nás doléhá předvánoční atmosféra, obchody se plní vánoční výzdobou a prodejci se předhání s tím nejlepším vánočním dárkem. Co takhle se oprostit od vánočního stresu a shonu a dopřát si poznávací pobyt kdekoliv po Evropě nebo na některém ze vzdálenějších míst. Užijte si adventní čas třeba v Rakousku, Francii a v Itálii nebo v exotičtějších destinacích jako je Brazílie, Bali nebo Malajsie. Cestujte s CK Redok Travel, která se mimo klasických pobytů u moře specializuje na poznávací či turistické zájezdy. Vybrat si můžete z bohaté nabídky nejen poznávacích, ale i pobytových zájezdů.

Poznávací zájezdy v předvánočním čase

Prožijte aktivní dovolenou, nahlédněte na nabídku na poznávací zájezdy Rakousko a vyberte si program dle Vašich požadavků na náročnost tras a Vaše časové možnosti. Rakousko je u českých turistů velice oblíbené, zvláště před vánocemi, kdy je proslulá vánoční Vídeň, kde lze velice dobře nakoupit dárky pro Vaše blízké. S CK Redok Travel se můžete vydat na výšlap do Alp nebo na příjemný Wellness pobyt. Připadá Vám Rakousko příliš blízko? Atraktivní poznávací zájezdy Francie Vás zavedou do mnoha oblastí a měst ve Francii např. do Paříže, francouzskou Riviéru nebo do vinařských oblastí jako je Burgundsko a Champagne.

S CK Redok Travel snadno proniknete do kultury exotických zemí

Lákají Vás hory a moře nebo dáváte přednost historii a kultuře exotických cizích zemí? Rádi pronikáte do mentality, způsobu žití obyvatel a ochutnáváte speciality cizokrajných kuchyní? Vyzkoušejte poznávací zájezdy Malajsie a pochopíte proč je tato země jednou z nejoblíbenějších destinací pro turisty. Krásy města Kuala Lumpur Vám doslova učarují stejně jako jiná místa v této pohádkové destinaci. Cestovat můžete kamkoliv chcete, splňte si svůj sen a vydejte se na Kanárské ostrovy, na Madeiru, do Číny nebo do Spojených Arabských Emirátů. Užijte si letos zimní čas jinak a dopřejte si mnoho krásných zážitků.   

poznávací zájezdy

® Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"