Úvodní stránka » Zdraví a kosmetika » Posilování celého těla

Posilování celého těla

Po vánocích bychom vždy chtěli shodit nějaké to kilo, což by nám jistě mohlo zaručit cvičení, kterého nikdy není dost. Možná trochu pohybu není zase až tak na škodu, zvláště pak v případech, kdy se budeme snažit nabrat svou fyzickou kondici nazpět. Nakonec právě v tom, že se nám naše tělo snaží naznačit, že bychom měli cvičit o něco více, se odráží i to, že bychom neměli konzumovat tolik sladkého. Eventuelní návštěva posilovny by tak nebyla od věci, ale je jasné, že jen posilovací stroje za nás všechnu práci neudělají.

Vždy bychom měli mít v patrnosti, že posilování by mělo probíhat pod odborným dohledem. Snažit se všechno zvládnout během jednoho dne by asi nemuselo nést ovoce a možná by vše bylo spíše kontraproduktivní. Někteří nadšenci, kteří se domnívají, že přeci jen takové cvičení je velice jednoduché, na to doplatili ve většině tím, že se jim jejich snaha nevrátila.

Když už však ale začneme s cviky, není problém, abychom posilovali všechny partie. Když se budeme snažit a půjdou nám kupříkladu i cviky na břicho, nemuselo by vše dopadnout katastrofou. Představa plochého bříška, které budou obdivovat všechny ženy, by nemusela znamenat jistě žádné problémy. I díky tomu se posilování velice snadno a rychle dostává do popředí zájmu všech lidí.

posilování

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"