Úvodní stránka » Cestování » Pilotem letadla na zkoušku

Pilotem letadla na zkoušku

Ráda byste překvapila svého partnera originálním vánočním či narozeninovým dárkem? Nejeden muž touží po tom, stát se alespoň na chvíli pilotem letadla a zažít něco výjimečného ve vzdušném prostoru. Po boku leteckého instruktora není nic nemožné, dozvíte se vše, co Vás bude zajímat, absolvujete speciální přípravu před odletem a budete seznámeni se základními pojmy a přístroji ohledně samotného létání. Zvolit si můžete libovolnou trasu dle nabídky. Dopřejte někomu tento skvělý zážitek a věřte, že na něj jen tak nezapomene.

Splňte si svůj dětský sen a pilotujte letadlo   

Tento unikátní projekt letecké společnosti Mavisys s.r.o., která všechny letecké akce sama realizuje, může být jedinečným zážitkem pro každého z Vás. Staňte se pilotem letadla na zkoušku právě Vy, žádné zkušenosti s létáním nejsou na překážku. Zjistěte na vlastní kůži, jaké to je být pilotem reálného letadla se vším všudy a splňte si svůj dětský sen o létání. Nečeká vás žádný simulátor řízení, ale opravdové řízení letadla. Jak to přesně probíhá? Jednoduše. Koupíte poukaz, rezervujete termín a prostě letíte. Let trvá cca 2 hodiny včetně mezipřistání, čistá letová doba, kterou poletíte je 1 hodina, a z toho celých 20 min řídíte letadlo.

Nezapomenutelné vyhlídkové lety

Letecká společnost Mavisys s.r.o. v České republice realizuje vyhlídkové lety až z 11 letišť. Letět můžete nejen z Prahy a z Brna, ale i z jiných měst jako je Ostrava, Příbram, Plzeň atd. Vyzkoušejte vyhlídkový let kolem Prahy a shlédněte zcela nový pohled na naše hlavní město, leťte na velký okruh kolem Karlštejna, proleťte se nad Macochou nebo nad brněnskou přehradou. Možností je spousta a programy jsou nabité. Pokud Vás letadlo omrzí, co takhle vyhlídkový let vrtulníkem? Jeden z nejkrásnějších letů je na posvátnou horu Říp. Zažijte neopakovatelný pocit z opravdového letu helikoptérou, rozhodně budete mít o čem vyprávět.

pilotem na zkoušku 

® Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"