Úvodní stránka » Cestování » Penzion v centru Brna Vám zpříjemní pobyt na jižní Moravě

Penzion v centru Brna Vám zpříjemní pobyt na jižní Moravě

Máte-li v plánu navštívit druhé největší město v České republice nebo se kochat přírodou a historickými památkami jižní Moravy, jeden den Vám stačit nebude. Je tedy na čase uvažovat o vhodném a příjemném místě, kde se ubytujete. V Brně je k vidění spousta historie od hradu Špilberk, katedrály sv. Petra a Pavla až po vilu Tugendhat. Mimo jiné je tu velké množství romantických kavárniček a skvělých restaurací nebo se můžete vydat na Zelný trh, kde jsou stánky s čerstvým ovocem a zeleninou od různých farmářů. Ve večerních hodinách lze navštívit Janáčkovo nebo Mahenovo divadlo, kde je připravený bohatý program.  

Příjemné ubytování v penzionu s rodinou atmosférou

Ať už pocházíte odkudkoliv, krásy Brněnska a jižní Moravy Vás okouzlí a i díky přátelské atmosféře, která tu panuje, se budete velice rádi vracet. V celém městě je nespočet rozličných možností, kde se ubytovat od luxusních hotelů až po rodinné příjemné penziony. Jedním z nich je penzion Derivia, který je díky svým zkušenostem, vybavením penzionu a ochotnému personálu místem, které uspokojí i tu náročnější klientelu. Penzion se nachází na ulici Vranovská, nedaleko od centra moravské metropole. Do centra se můžete vydat pěšky nebo tramvají „šalinou“.

Ubytování v Brně s množstvím doplňkových služeb

Rezervujte si pokoj v penzionu on-line na webových stránkách v rezervačním systému nebo telefonicky. Tento příjemný menší penzion v Brně nabízí kromě ubytování Brno i řadu dalších doplňkových služeb, díky kterým bude Váš pobyt ještě lepší. Po únavném a dlouhém dni, stráveným chozením po památkách Vám přijde vhod masáž, kterou si můžete dopřát přímo v penzionu. Na recepci Vám poradí, kam na výlety po celé Jižní Moravě a získáte tipy na návštěvu vinných sklepů s ochutnávkou vín. Pokud sebou nemáte svůj vlastní vůz, o Váš bezpečný příjezd na určené místo se postará některý z profesionálních řidičů penzionu.

penzion Brno 

® Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"