Úvodní stránka » Životní styl » Novinky ze světa dámského spodního prádla

Novinky ze světa dámského spodního prádla

Chcete oslnit svého partnera novým dámským sexy spodním prádlem nebo potřebujete novou padnoucí podprsenku pro běžné nošení? V dnešní době ženy kladou na spodní prádlo mnohem větší důraz než dříve a rozlišují prádlo dle způsobu využití. Jiné prádlo nosí do práce a na sport, kde dávají přednost pohodlnému a bezešvému spodnímu prádlu z přírodních materiálů jako je bavlna, na slavnostní příležitosti nebo na romantickou večeři ve dvou se ženy oblékají do elegantních a luxusních modelů tvořené z materiálů jako je satén a krajka.

Nové trendy v oblasti spodního prádla pro rok 2013

Kolekce spodního prádla se v tomto roce vyznačují nejen krásnými kousky dámského prádla, ale i jeho praktičností. Nejnovější dámské spodní prádlo se vyznačuje ženskostí a je zaměřeno na formování a tvarování postavy. Cílem je co nejvíce zvýraznit krásu ženských křivek a naopak potlačit nebo zcela skrýt drobné nedostatky ženské postavy. Do obliby se vrací již dříve nošené kousky, jako jsou korzety, korzetové podprsenky a dámské kalhotky s vysokým pasem. Tvarující prádlo krásně opticky zeštíhlí Vaši postavu a pohledy mužů se zaměří jen na Vás a nebudou se moci odpoutat.

Soupravy spodního prádla pro romantické večery

Spodní prádlo nemusí sloužit pouze pro zdokonalení Vaší postavy. Ne každá žena touží obléci stahovací prádlo. Chcete-li nosit výrazné krajkové spodní prádlo s nádechem erotiky, je pro Vás připravena široká nabídka krásných modelů Astratex.cz od podprsenek až po složitě propracované soupravy spodního prádla. Letošní modely se vyznačují lehkostí a poloprůhlednými až průhlednými materiály. Luxusní soupravy prádla pro ženy dodají Vašim večerům vášeň a smyslnost. Oblékněte smyslné noční košilky, krajkové kalhotky a tanga či svůdné korzety a podvazky. Váš partner na chvíle strávené s vámi jen tak nezapomene. 

dámské spodní prádlo

® Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"