Úvodní stránka » Životní styl » Nechte si vyrobit fotokalendář z vlastních fotografií ZDARMA

Nechte si vyrobit fotokalendář z vlastních fotografií ZDARMA

Nevíte čím obdarovat blízké, rodinu či přátele? Fotokalendáře jsou v poslední době oblíbeným řešením, jak někoho obdarovat originálním způsobem. Vždyť Vaši blízcí budou celý následující rok trávit s pohledem na Vaše vybrané fotografie. Navíc se jedná o opravdu praktický dárek. Každý den pohledem na kalendář zjistíte, který je den a jaké je datum, popřípadě zda Vás nečeká důležitá pracovní schůzka, návštěva u lékaře nebo jiná významná událost. Pokud zrovna vstanete levou nohou, pohled na krásné fotky lidí, které znáte nebo míst kde jste strávili pěkné chvíle, Vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

Fotokalendář pro každou příležitost

Fotky z rodinného alba, svatební fotografie či vzpomínky z dovolené? Je to jen na Vás, vyberte a nakombinujte si snímky dle libosti. Překvapit můžete svého partnera třeba i uměleckými vkusnými akty, které ho určitě potěší. Tento skvělý dárek se hodí pro každou příležitost, využít jej můžete jako dárek k narozeninám, výročí či jen tak pro potěšení toho, koho máte rádi. Vyberte si hezké fotky a vyrobte si svůj vlastní fotokalendář online na webových stránkách www.fotokalendare.com.

Získejte svůj vlastní fotokalendář zcela zdarma

Nyní máte jedinečnou šanci zúčastnit se skvělého projektu nově vznikající služby na tvorbu vlastních fotokalendářů a získat svůj vlastní jedinečný fotokalendář zcela zdarma. Nevěříte? Pro první zákazníky společnost opravdu připravila speciální akci spočívající v tom, že po zadání vaší e-mailové adresy budete mít možnost vytvořit si fotokalendář úplně zadarmo. Jak to funguje? Jednoduše si vyberete 13 fotografií ve formátu A4 a poskládáte je podle Vašich představ. Veškeré podmínky si můžete přečíst na webu společnosti. Informujte i ostatní a dopřejte jim možnost bezplatného vytvoření fotokalendářů, určitě jim uděláte radost.

fotokalendář

® Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"