Úvodní stránka » Životní styl » Nadčasový nábytek z masivu

Nadčasový nábytek z masivu

Zařizujete si nové bydlení nebo renovujete to stávající? Při každé obměně nábytku a zařízení domácnosti se zamyslete, na jak dlouho by Vám nová věc měla být k užitku. Jsou věci, které dobře poslouží několik let, ale také lze investovat do věcí, u kterých se to vyplatí. Nekupujte již nábytek z levné dřevotřísky, ale naopak dejte přednost výrobkům z kvalitního dřeva.  Na nábytku z masivu je na první pohled znát, že se nejedná o levnou záležitost, ale o krásný a luxusní doplněk. Mimo moderní a přírodní vzhled nábytku jsou klady především ve stálosti a odolnosti tohoto materiálu. Pořiďte si krásný nábytek z masivu, který u nás v České republice jen tak neseženete.   

Dřevo jako nadčasová záležitost

Již po mnoho let hraje dřevo prim ve světě nábytku i ve stavebnictví. Ze dřeva si nemusíte pořídit pouze stoly a židle, ale i šatní skříně, obývací stěny, kuchyňské linky a police. Dnes je dřevo populární i při stavbě domů či skladových prostor, a to nejen pro cenové výhody na rozdíl o cihlových domů, ale i pro úsporu času trvání stavby a pro úsporu financí za vytápění. Dřevěný nábytek z masivu má své kouzlo a kromě přírodního vzhledu lze docílit i modernizace díky kombinaci s kamennými či skleněnými prvky.

Dřevěný nábytek se hodí ke každému stylu bydlení

Bojíte se, že Vás nový nábytek ze dřeva omrzí nebo že ztratí své funkční a užitné vlastnosti? Menší opravy oděrek či známek opotřebení stačí přebrousit a znovu nalakovat a budou jako nové. Pořídit si můžete i nábytek, který viditelně působí starším dojmem a vypadá jako starožitnost. Objednat si můžete i retro nábytek a malovaný nábytek z masivu. Ať už budete majitelem nové komody z masivu nebo praktického pracovního stylu, tak vězte, že i Vy máte možnost mít kvalitní italský nábytek, který bude na první pohled vypadat reprezentativně.

nábytek z masivu

® Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"