Úvodní stránka » Životní styl » Myslete zodpovědně a pojistěte si správně bydlení!

Myslete zodpovědně a pojistěte si správně bydlení!

Snažíte se, abyste s manželem a dětmi žila spokojeně. Vlastně nepřetržitě zvelebujete domov, abyste se všichni cítili pohodově. Jenže každá idylka může jednou skončit. Stačí, aby přišla silná vichřice a poničila fasádu nebo střechu, nebo vás může navštívit zloděj, který si odnese vše, co se mu jen zalíbí. Obrana? Jedině skrze vhodně zvolenou pojistku.

Máte 3 možnosti

Pojišťovny nabízí 3 základní druhy pojistek. První je pojištění nemovitosti, které kryje škody vzniklé na nemovitosti, přilehlých stavebních součástech, případně také na malých zahradních stavbách, na zahradních rostlinných kulturách aj. Lidé ho volí nejčastěji, ale není to dostačující.

pojištění

Před škodami na věcech movitých (vybavení domácnosti jako jsou koberce, spotřebiče aj.) vás ochrání jedině pojištění domácnosti. To kryje i před řáděním vandalů nebo zlodějů. Třetím typem je pojištění majetku, do jeho pojistného krytí patří škody na věcech movitých i nemovitých.

Nastavte ji správně!

Při vyřizování pojištění se zaměřte na cenu a podmínky, přečtete si ještě odpovědi na časté dotazy na pojištění domácnosti, abyste předešli zbytečným chybám. Před uzavřením smlouvy si udělejte srovnání konkurenčních nabídek, uděláte to jednoduše přes online srovnávače. Ušetříte, když se budete ptát po bonusech. I pojišťovny svádí boj o každého klienta, takže rády přidají i nějaký ten bonus navíc.

pojištění 2

U pojišťovny Ergo například získáte k majetkovému pojištění Bezpečný domov pojištění odpovědnosti s limity až 10 000 000 Kč. Proč se vyplatí ho mít? Čtěte zde. Aby pojistka dobře fungovala, musíte si správně nastavit pojistnou hodnotu. Je to hodnota vašeho majetku. Nikdy se nesmíte pojistit na částku nižší nebo naopak vyšší. V obou případech riskujete komplikace při vyplácení finanční kompenzace.

Jednoduše a rychle

Aby sjednání proběhlo bez problémů, doporučujeme online pojištění pro domácnosti. Vše je vyřízeno během několika minut a pojistka platí od druhého dne.

®

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"