Úvodní stránka » Životní styl » Mějte přehled o svých financích

Mějte přehled o svých financích

Ztrácíte přehled o svých financích? Nevychází Vám příjmy a výdaje tak, jak byste si představovali? Důvěřujte odborníkům, kteří Vám poradí jak naložit se všemi těmi bankovními účty, úvěry, spořením a pojištěním nebo dejte na osvědčené produkty u některé ze známých bankovních institucí. Pozor, ne všechny bankovní produkty jsou na první pohled jasné a srozumitelné. V tomto případě si nechte poradit od bankovního poradce, který by Vám měl vše důkladně vysvětlit a zvážit, zda je pro Vás tento produkt vhodný. V opačném případě rychle utíkejte do jiné banky, kde bude pozitivní vztah mezi bankou a klientem a vzájemná důvěra na první místě.

Transparentní bankovní produkty

Zvažujete přechod k jiné bance? Většinou je to kvůli nespokojenosti s bankovními produkty a špatná komunikace mezi bankou a klientem. Takový běžný osobní účet používá téměř každý z nás, a tak není divu, že se banky předhánějí s těmi nejlepšími nabídkami. Ne vždy jsou však výhodné. Mezi hlavními faktory při výběru banky, u které si běžný účet zřídíte, by měla být rychlá dostupnost k financím a jistá dávka flexibility. Mnoho klientů dává přednost běžnému účtu, kde výrazně ušetří na poplatcích a internetové či mobilní bankovnictví má stále k dispozici. Mezi takové patří např. běžný účet Genius od GE Money, u kterého je mimo jiné velkou výhodou více než 700 bankomatů po celé České republice.

Rychlá vánoční půjčka pro každého

Vánoce se blíží rychlostí blesku a v českých domácnostech stoupá nervozita, jak sehnat peníze na všechny vánoční dárky. Jediným možným řešením je půjčit si peníze u banky, zvláště pokud jsou v rodině děti, které nechcete zklamat. Jděte do toho s osobní půjčkou od GE Money a začněte splácet až po Vánocích. Hodí se Vám finanční injekce v průběhu celého roku? Zvýhodněná kreditní karta Vám umožní neomezené nákupy kdykoliv potřebujete, navíc se Vám vrátí 1 % zpět z každého nákupu u obchodníka v ČR, u smluvních partnerů až 30 %. A to už se vyplatí!

® Autor: Zuzana Klímová 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"