Úvodní stránka » Zdraví a kosmetika » Máte už svého zubaře?

Máte už svého zubaře?

Nejste spokojeni s kvalitou Vašich zubů? Trápí Vás často bolest zubů, nelíbí se Vám jejich tvar a zabarvení? Chcete-li s tím něco udělat, návštěvě dentální kliniky se nevyhnete. Vybírejte však pečlivě, ne každá zubní ordinace nabízí nadstandardní ošetření včetně specialisty na dentální hygienu. Dbejte na zubní hygienu, čistěte si pravidelně Váš chrup a nezapomínejte na mezizubní prostory, špatná či nevhodná péče o zuby se Vám prodraží. Pokud již nemůžete vydržet ostrou bolest zubu, vydejte se okamžitě k lékaři. Neléčený zánět dokáže hodně potrápit a může ohrozit i okolní zuby. V nejhorším případě můžete přijít i o celý zub, což se určitě nevyplatí. 

Pravidelná zubní péče je nutností

Bydlíte v Praze? Navštivte dentální kliniku Kvalident s.r.o. na Praze 5, která nabízí nejmodernější zařízení a vysoce kvalitní služby pro děti i dospělé. Nyní tato klinika spustila novou webovou prezentaci, kde se můžete blíže seznámit s nabízenými službami. Tato stomatologická ordinace v Praze poskytuje nejen komplexní kvalifikovanou péči o chrup, ale hlavním cílem je spokojenost zákazníků s danou péčí. Klinika používá pouze nejmodernější materiály a technologie od estetických kompozitních výplní, celokeramických korunek a fazet. 

Náhrada vlastních zubů

Pokud již klasická zubní péče nestačí nebo jste problém s Vaším chrupem začali řešit příliš pozdě, přichází na řadu zubní implantáty. Zuby nepotřebujeme jenom pro krásný úsměv, ale i pro žvýkání a řeč a tudíž ovlivňují kvalitu života. Za pomocí dentální implantologie, která je nyní zcela běžným zákrokem lze nahradit ztrátu jednoho, několika nebo všech zubů. Zvolit si můžete optimální implantát podle typu, formy a rozměru defektu i Vašich finančních možností.

dentální klinika Praha

® Autor: Zuzana Klímová 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"