Úvodní stránka » Cestování » Lyžování v italském středisku Livigno

Lyžování v italském středisku Livigno

Zima už je za dveřmi a lyžařská sezona začíná. Už jste byli lyžovat v Itálii? Lyžařské středisko Livigno je dlouhodobě považováno za jedno z nejlepších a nejmodernějších míst na lyžování v celé Evropě. V tomto lyžařském středisku Vás čeká skvělé lyžování na trati, která je dlouhá 115 kilometrů a nachází se na jižním svahu Carosello, kde jsou dlouhé sjezdovky 75 km, a na severním svahu Mottolino, kde jsou sjezdovky o délce 40 km. Nejste fanoušci lyžování? Pro Vás jsou zde bohatě vybavené snowparky, které jsou ideálně na snowbording nebo běžky.

Skvělé lyžování za každého počasí

Sníte o tom, že sjíždíte nekonečně dlouhé zasněžené svahy, ale bojíte se, že Vám nevyjde počasí? Při nepříznivém počasí, kdy se očekává nedostatek sněhu má Livigno Itálie zařízení na pokrytí 70% sjezdovek s pomocí technického sněhu. Navíc jsou díky skibusům lyžařská střediska velmi dobře dostupná. Kromě umělého zasněžování, se v tomto středisku každý den upravují sjezdovky, a tak jsou zde zaručeny perfektní podmínky pro lyžování. Ať už jste začátečník nebo pokročilý lyžař, můžete si vybrat sjezdovku podle stupně obtížnosti.

Kouzelné město Livigno Itálie

V malebném městě Livigno, dlouhém 12 kilometrů je příjemné centrum, které je lemováno národními parky Stelvio a Engadina. Po náročném sportovním dni se můžete vydat do centra města, do některého z restauračních zařízení, kde můžete ochutnat skvělé italské jídlo a pití. Nudit se určitě nebudete, kromě lyžování Livigno nabízí i velké množství obchodů, barů, fitness center a saun, kde si budete moci odpočinout. Využít můžete také bezcelní zónu a nakoupit výhodněji dárky či suvenýry pro Vaše blízké.

lyžování Livigno

 ® Autor: Zuzana Klímová 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"