Úvodní stránka » Cestování » Luxusní dovolená s CK MONOЇ

Luxusní dovolená s CK MONOЇ

Kdo by netoužil v podzimních chladných dnech po odpočinku? S koncem léta a nástupem zimy nám ubývá energie a čím dál tím více si uvědomujeme, že opravdu potřebujeme dovolenou. Zvláště pokud jsme letos ještě nestihli nikam vyrazit. Nyní je ideální doba pro vycestování na luxusní dovolenou třeba za exotikou do slunečných zemí, jako je Jižní Amerika, Afrika nebo některý z ostrovů třeba na Madeiru. Cestovní kancelář MONOЇ je specialistou na tyto typy zájezdů a nabízí velké množství netradičních pobytů plných luxusů a neopakovatelných zážitků. Navíc na exotických místech nenajdete příliš mnoho turistů, a tak budete mít prostor se krásně zrelaxovat.

Na dovolenou nejen po Evropě

Pokud jste již navštívili téměř všechny místa v evropských zemích, nezoufejte, i mimo Evropu jsou lákavé destinace. Máte-li rádi tradiční exotická místa, bude pro Vás to pravé dovolená Dubaj, ležící na Arabském poloostrově v Perském zálivu. Dubaj je hlavním centrem emirátu, jehož největší část zabírá poušť. Můžete se koupat v moři, potápět se, hrát golf a provozovat spoustu dalších zajímavých aktivit. Máte-li dobrodružnější povahu, co takhle dovolená Keňa? Vydejte se za úžasným dobrodružstvím po nejdelším pěší safari. Země lvů a největších afrických slonů Vám učaruje. Čeká Vás nezapomenutelných 16 dní, během kterých budete mít jedinečnou možnost, porozumět africké přírodě v tradičním slova smyslu. 

Za exotikou jen s prověřenou cestovní kanceláří

Pro vyznavače turistiky je připravená Madeira dovolená. Madeira patří k hlavním ostrovům madeirského souostroví a její příznivé klimatické podmínky jsou ideální pro celoroční pobyt. Pokochejte se unikátní flórou, která se na ostrově vyskytuje. Je zde více než 700 druhů květin od kapradin až po orchideje, lilie, magnolie, azalky.  Příroda tento „ostrov květin“ obklopuje doslova ze všech stran a je tudíž rájem pro vyznavače turistiky. S CK MONOЇ si díky její rozmanité nabídce na internetu jistě vyberete tu pravou exotickou dovolenou přímo pro Vás. Kromě samotných pobytů CK zajišťuje i prodej letenek do celého světa přes rezervační systém AMADEUS. 

luxusní dovolená

® Autor: Zuzana Klímová

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"