Úvodní stránka » Životní styl » Jaké chyby děláme nejčastěji při nošení kalhotek?

Jaké chyby děláme nejčastěji při nošení kalhotek?

Dámské kalhotky, zásadní část našeho šatníku, která není vidět, ale může hodně ovlivnit. Víte, že kalhotky o vás mohou mnoho vypovídat? Možná si říkáte, že v tomto směru nelze chybovat. V tomto článku se dozvíte, jaké nejčastější chyby můžete udělat při nošení spodních kalhotek, a kterých je vhodné se vyvarovat. Na spodním prádle totiž záleží více, než si myslíte.

Špatná velikost

Některé ženy mají tendenci nosit příliš malé, nebo naopak volné spodní prádlo. Pokud zvolíte menší kalhotky, pak se vám budou nepříjemně zařezávat do kůže a vytvářet na kůži nehezké faldíky a otisky. Navíc v takovém spodním prádle se nebudete cítit dobře. U velkých kalhotek zase hrozí, že vám budou stále padat a navíc vám budou dělat opticky větší zadeček. Takže milé dámy, kalhotky zkrátka musí sedět jako ulité.

Tanga vykukující z kalhot

Určitě to znáte, tanga jsou sice titěrná a poměrně nenápadná, ovšem když máte bokovky, které vám jsou hodně těsně a při ohnutí sjedou dolů, odhalíte tak nejen tanga, ale také své půlky. To opravdu nepůsobí příliš sexy, ani když máte malý a pevný zadeček. Proto volte tanga podle své postavy a pozor na džíny s příliš nízkým sedem. Na rozdíl od podprsenky, vykukující kalhotky nejsou to pravé ořechové.

Bílá pod černou a černá pod bílou

Tyto dvě barvy se sice nádherně doplňují, ovšem černé spodní kalhotky pod bílými kalhotami, sukní či šaty nevypadají vůbec dobře. Pokud zvolíte bílé kalhotky a přes ně černé lehce průsvitné šaty, ani to nebude šťastná volba. Zde opět platí, že kalhotky jsou diskrétní část našeho šatníku, kterou nechceme nikomu, vyjma partnera, ukazovat.

Nedostatečně kvalitní spodní prádlo

Některé ženy na spodním prádle šetří. Vždyť stejně není vidět. To je ovšem velká chyba. Když si koupíte kalhotky z neprodyšného materiálu, které budou mít pevný lem gumičky, nebudete se v nich cítit dobře a navíc si zaděláte na zdravotní problémy. Zde je kvalita opravdu důležitá. Vždyť spodní prádlo zakrývá intimní partie a je vlastně součástí každodenní hygieny i dobrého pocitu.

Kalhotky a podprsenka k sobě musí ladit

Kupujte si komplety. Ideální jsou jednobarevné podprsenky a kalhotky, které můžete snadněji kombinovat. Ideální jsou tedy jednoduché barvy – černá, bílá, béžová, ale také červená, modrá, růžová a mnoho dalších. Zkrátka fantazii se meze nekladou. Vždy vypadá dobře, když kalhotky s podprsenkou alespoň trochu ladí. A všechny navíc dobře víme, že kalhotek ani podprsenek není nikdy dost.

Takže dámy, neváhejte si udělat radost nějakým pěkným spodním prádlem. Blíží se máj, lásky čas!

kalhotky

®

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"