OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Děti a rodina » Jak vybrat skutečně dobrou chůvu?

Jak vybrat skutečně dobrou chůvu?

Někdy prostě není možné skloubit pracovní povinnosti a péči o rodinu, jindy chcete mít trochu času pro sebe a vašeho muže a užít si společné chvilky. V obou případech je řešení jediné – musíte si sehnat chůvu, která se o vaše děti v době vaší nepřítomnosti postará. Jak si s výběrem poradit? Možnosti jsou 2 a my víme, která z nich je výhodnější!

V inzerátech najdete, ale…

První možností, jak hledat chůvu pro hlídání dětí je, že se podíváte na soukromé inzeráty, které najdete na internetu, v novinách a třeba i na nástěnce v mateřské škole i jinde. Soukromé inzeráty na hlídání dětí mají jedno velké riziko. Nikdo vám nezaručí, že se jedná o chůvu se zkušenostmi. Ano, chůva vám může ukázat doporučení, ale pokud na nich není uveden kontakt, přes který si její schopnosti ověříte, nikdy nezjistíte, jestli má zkušenosti, které prezentuje. Jak těžké může hledání chůvy přes inzerát být, dobře popisuje tento článek.

hlídání dětí

Je lepší agentura?

Z hlediska časové úspory je určitě výhodnější hledat chůvu skrze agenturu. Je to i jistota, že se k vašim dětem dostane osoba, která má s hlídáním dětí zkušenosti. Budete tak všichni spokojeni. Jedním příkladem za všechny je nabídka hlídání dětí od Agentury Slunečnice. Ta působí v Praze a jejím okolí a nabízí hned několik typů hlídání dětí:

  • krátkodobé a jednorázové
  • dlouhodobé
  • v cizím jazyce
  • v hotelech a při firemních akcích
  • i v případě nemoci

Zajímavostí je, že v případě objednávky dlouhodobého hlídání k vám agentura pošle chůvu na 2 dny zcela zdarma. Je to z toho důvodu, abyste si chůvy vyzkoušeli a zjistili, jestli je to ta pravá pro vaše děti. Pokud by vám chůva nevyhovovala, nic se neděje. V agentuře působí několik zkušených chův, určitě i vy najdete tu pravou.

hlídání dětí

Navíc – Agentura Slunečnice nabízí i úklid domácnosti. Objednat si můžete jednorázový i pravidelný úklid. Pokud nemáte čas, nebo se vám prostě jen nechce uklízet, objednejte si úklid domácnosti přes agenturu a máte po starostech.

®

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"