OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Děti a rodina » Jak vybrat skutečně dobrou chůvu?

Jak vybrat skutečně dobrou chůvu?

Někdy prostě není možné skloubit pracovní povinnosti a péči o rodinu, jindy chcete mít trochu času pro sebe a vašeho muže a užít si společné chvilky. V obou případech je řešení jediné – musíte si sehnat chůvu, která se o vaše děti v době vaší nepřítomnosti postará. Jak si s výběrem poradit? Možnosti jsou 2 a my víme, která z nich je výhodnější!

V inzerátech najdete, ale…

První možností, jak hledat chůvu pro hlídání dětí je, že se podíváte na soukromé inzeráty, které najdete na internetu, v novinách a třeba i na nástěnce v mateřské škole i jinde. Soukromé inzeráty na hlídání dětí mají jedno velké riziko. Nikdo vám nezaručí, že se jedná o chůvu se zkušenostmi. Ano, chůva vám může ukázat doporučení, ale pokud na nich není uveden kontakt, přes který si její schopnosti ověříte, nikdy nezjistíte, jestli má zkušenosti, které prezentuje. Jak těžké může hledání chůvy přes inzerát být, dobře popisuje tento článek.

hlídání dětí

Je lepší agentura?

Z hlediska časové úspory je určitě výhodnější hledat chůvu skrze agenturu. Je to i jistota, že se k vašim dětem dostane osoba, která má s hlídáním dětí zkušenosti. Budete tak všichni spokojeni. Jedním příkladem za všechny je nabídka hlídání dětí od Agentury Slunečnice. Ta působí v Praze a jejím okolí a nabízí hned několik typů hlídání dětí:

 • krátkodobé a jednorázové
 • dlouhodobé
 • v cizím jazyce
 • v hotelech a při firemních akcích
 • i v případě nemoci

Zajímavostí je, že v případě objednávky dlouhodobého hlídání k vám agentura pošle chůvu na 2 dny zcela zdarma. Je to z toho důvodu, abyste si chůvy vyzkoušeli a zjistili, jestli je to ta pravá pro vaše děti. Pokud by vám chůva nevyhovovala, nic se neděje. V agentuře působí několik zkušených chův, určitě i vy najdete tu pravou.

hlídání dětí

Navíc – Agentura Slunečnice nabízí i úklid domácnosti. Objednat si můžete jednorázový i pravidelný úklid. Pokud nemáte čas, nebo se vám prostě jen nechce uklízet, objednejte si úklid domácnosti přes agenturu a máte po starostech.

®

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. How to return smooth skin facial: chemical peel (MirkaAred, 22.7.2018 5:46:49) Odpovědět

  Peels can help to escape from of all age deficiencies of the skin cover. operations efficient at any time, adapted for skin layer of any type. After superficial exfoliation disappear minor wrinkles, skin becomes young, smooth. Recovery – 3 days. deeper peeling beautifully struggles wrinkles (expression, old, smoothing small scars, removes freckles.
  Recovery – seven days. Deep peeling performing in the beauty clinics. This is most efficient operation, but requires long period recovery – about four weeks.
  [url=http://chemicalpeel.in/acne-scars-before-and-after-chemical-peel-do-they-look]acne scars before and after chemical peel[/url]

 2. A bump under the arm - often surgical procedure necessary (Kulpear, 31.7.2018 11:03:44) Odpovědět

  Pokrasnenie armpit delivers discomfort, aches. to Carry trip doctors cannot be. Bulge under the muscle cavity may turn out to be cancer disease. But most often it is consequences excessive use antiperspirants with aluminum, violation rules personal hygiene, strong sweating. Redness causes a close clothing, contaminated razor-affiliation, the infection.
  [url=http://armpit.info/painful-lump-under-armpit]painful lump under armpit[/url]
  Compaction under the arm, redness, lump getting warm? This is the boil that should cut, then drink medications. first stage cost ointments, antibacterial drugs. If the ailment is started, shown surgery.

 3. O que e o bitcoin e para que e necessario: distintamente e simpl (CryptoHatt, 15.8.2018 16:54:55) Odpovědět

  Bitcoin tradicionalmente relacionam-se a equipe digitais de dinheiro. Ela vive exclusivamente em formato virtual. Apesar de sua real trocados por produtos, servicos ou convencionais financas.
  Bitcoin especifico. Ela nao ligado com as atividades dos bancos, nao tem material aspecto, e inicialmente, criada desregulada e descentralizada.
  Se simples palavras, o que e o bitcoin e digital dinheiro, que sao extraidas em digital instrumentos e giram no proprio sistema de seu regras.
  [url=https://bitcoinpor.top/mecnica-testes-interruptor-teclado-explicou]piscina de mineracao bitcoin melhor payout[/url]

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"