Úvodní stránka » Cestování » Jak se v Praze ubytovat komfortně a přitom levně?

Jak se v Praze ubytovat komfortně a přitom levně?

Praha je nádherné město, které si zaslouží, aby bylo poznáno. Láká nejen na úžasné historické památky, ale i na mnoho kulturních akcí. Jen v Praze najdete tak vysokou koncentraci kvalitních divadel i jiných uměleckých představení. Vyrazit sem můžete třeba i za nákupy. Na výlet do Prahy si vyhraďte třeba i několik dní. Poradíme vám, kde se ubytujete za výhodnou cenu a současně komfortně.

Komfortní ubytování a ještě něco navíc

Je vlastně úplně jedno, jestli se do Prahy vydáte na služební cestu, na výlet s rodinou nebo na romantický víkend s vaším drahým. Pokud si chcete chvíle v Praze užít, měl by vás zajímat 4* hotel Belvedere. Neděste se, že bychom vám nabízeli něco extra drahého. I když má hotel 4 hvězdičky, což značí jeho vysokou kvalitu, nabízí ubytování za velmi přívětivé ceny. Hotel nabízí celkem 151 pokojů. Pokoje jsou prostorné a vybaveny stylovým nábytkem. Mají vlastní koupelnu, takže si zde užijete maximální soukromí. Některé pokoje jsou dokonce speciálně upraveny pro alergiky a handicapované osoby.

Bydlet budete téměř v centru „za hubičku“!

Belvedere patří mezi velmi populární hotely v centru Prahy. Nachází se nedaleko Pražského hradu. Výhodou je, že do centra města se dostanete pohodlně i pěšky, a to za pouhých 15 minut. Nejbližší stanice metra Vltavská se nachází jen cca 5 minut chůze od hotelu. Hotel je díky tomu ideálním výchozím bodem pro toulky po Praze.

Ještě výhodnější díky balíčkům

Belvedere je příjemně levný hotel v Praze i proto, že nabízí speciální ubytovací balíčky. Aktuálně je v nabídce například relaxační balíček, který kromě ubytování zahrnuje ještě 90 minutovou masáž a jako milé překvapení také láhev sektu na pokoj. Cenově velmi atraktivní je i balíček ZOO Praha. V rámci něj koupíte ubytování na jednu noc se snídaní a vstup do ZOO.

®

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"