OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Zdraví a kosmetika » Gelové nehty jsou trendem dnešní doby

Gelové nehty jsou trendem dnešní doby

Každá žena touží po krásných, pěstěných a upravených nehtech, které by byly její vizitkou. Co však dělat, když se příroda rozhodne zdravé a pevné nehty nenadělit? Možností je hned několik od různých doplňkových preparátů na posílení nehtů, kde výsledek není nikdy dopředu zaručen až po oblíbenou modeláž nehtů za pomocí UV gelu, akrylátu či tekuté pryskyřice.  V dnešní době jsou novinkou i UV gel laky, které se vytvrzují v lampě a slouží pro zpevnění stávajících nehtů.

Používejte pouze kvalitní uv gely pro Vaše nehty

U gel laků se však běžně nepoužívají umělé tipy pro prodloužení Vašich nehtů, a tak je nejen u českých zákaznic, které se chtějí pochlubit vzhlednými stejně dlouhými nehty, oblíbená technika klasické modeláže s uv gely, které se vytvrzují v uv lampě. Pokud jste majitelkou slabých a lámavých přírodních nehtů, dbejte na to, jaké materiály pro modeláž nehtů Vy nebo Vaše manikérka používáte. Věřte, že nekvalitní uv gel může být nebezpečný a může způsobit nevratné změny nehtového lůžka. Velkou výhodou nehtové modeláže uv gelem je, že se s ním dobře pracuje, nezapáchá a je zdravotně nezávadný. Vyzkoušejte značku ENII-NAILS, která má nejširší sortiment vysoce kvalitních uv gelů v široké škále zářivých trendových barev. 

uv gely

® Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. Simple Ways to Mark down Blood Stress (Aseniecontiche, 15.8.2018 23:45:33) Odpovědět

    Compression est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre determination bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
    https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-bonne-qualite/

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"