Úvodní stránka » Životní styl » Garážová vrata LOMAX

Garážová vrata LOMAX

Stojí před Vámi důležité rozhodnutí ve výběru nových garážových vrat? Máte jasno v tom, jestli chcete garážová vrata rolovací, sekční nebo posuvná? V každém výběru spočívají výhody a nevýhody, které byste měli vědět. Jen tak si celý výběr a následný nákup usnadníte. Renomovaná společnost LOMAX & Co spol. s.r.o. se zabývá výrobou a servisem garážových vrat již od roku 1992 a má v této oblasti bohaté zkušenosti. Tuto společnost můžeme považovat dokonce za největšího předního výrobce garážových vrat u nás v České republice. Specializuje se rovněž i na výrobu a prodej předokenních rolet, venkovních žaluzií a plotů. Hlavním cílem společnosti je především dodávaná kvalita výrobků a spokojenost zákazníků.

Špičková kvalita za příznivou cenu

Značka LOMAX představuje mezi svými zákazníky symbol pro bezpečnost, pevnost a dlouhou životnost výrobků. Díky rozšíření své působnosti dnes vyrábí i hliníková a plastová okna. Veškeré produkty jsou vyráběny s pomocí specializovaného týmu odborných pracovníků, kteří dbají na přesnost výroby. Ať si vyberete nová garážová vrata LOMAX nebo jiný produkt, vše se vyrábí na CNC strojích s využitím nejmodernější techniky. Komponenty, které jsou potřebné pro samotnou výrobu společnosti LOMAX, dodávají pouze firmy, které splňující normy a legislativu EU a jsou prověřeny svou kvalitou. Nechte si zhotovit vrata a brány v krásných přírodních dekorech, které zaujmou Vás i Vaše okolí.

Společnost LOMAX nabízí garážová vrata na míru

Máte-li speciální požadavky, jak mají Vaše nová vrata vypadat, obraťte se na specialisty společnosti LOMAX, kteří budou rychle reagovat na Vaše požadavky a poskytnou Vám rychlé dodání i montáž na míru přesně podle Vašich požadavků. Nevíte, zda byste chtěli sekční vrata s ručním nebo automatickým ovládáním, nemáte tušení, jak to funguje? Ovládání vrat může být ruční s pomocí torzních pružin nebo automatické na dálkové ovládání. Záleží na typu vrat a na ceně. Nahlédněte na ceník na webu společnosti a přesvědčte se, že vše je cenově dostupné pro Vaši peněženku. 

garážová vrata Lomax

® Autor: Zuzana Klímová 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"