Úvodní stránka » Životní styl » Diáře jsou skvělým pomocníkem

Diáře jsou skvělým pomocníkem

V dnešní hektické době je nesnadné zkoordinovat veškeré schůzky a důležitá jednání s volným časem a rodinou. Nedostatek času může být později kamenem úrazu ve vztazích s partnerem, dětmi a přáteli. Přehledné diáře Vám usnadní život a Vaše práce bude více efektivní, čehož si Váš nadřízený určitě všimne, a třeba Vás i odmění. Důležité je rozplánování práce, tak že budete moci strávit příjemné chvilky s blízkými, a to pravidelně. Není nic horšího, než když odkladem pracovních úkolů a ostatních povinností budete zanedbávat svou rodinu a osobní život odsunete na druhou kolej.

Harmonogram Vašeho života

Je zapotřebí si uvědomit, že život nelze naplánovat do těch nejmenších detailů. Někdy se stává, že nás nečekané životní situace či setkání nemile překvapí, což Vás může rozhodit a znejistit. Pokud budete mít naplánované dostatečné časové rezervy mezi pracovními aktivitami, tak s pomocí diáře vše s přehledem ustojíte. Nepříjemné problémy zvládnete hravě a s úsměvem na tváři. Plánujte, ale buďte realističtí a nenakládejte si více práce, než můžete opravdu zvládnout. Sama se znáte nejlépe, a tak víte co všechno stihnete a co je naopak příliš.

Diáře do kapsy i do kabelky

Skvělým pomocníkem jsou kapesní diáře do kabelky. Díky svým rozměrům, můžete mít svůj zápisník neustále u sebe. Vybrat si můžete z několika druhů dle Vašich požadavků a představ. Klasické diáře se liší uspořádáním po dnech, týdnech či měsících. Rozdíl je i v obalu a druhu papíru, což se odráží i na ceně. Luxusní diáře v koženém obalu Vás budou skvěle reprezentovat nebo mohou být skvělým dárkem pro obchodní partnery či nadřízené.

Autor: Zuzana Klímová 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"