Úvodní stránka » Životní styl » Designové sedací soupravy

Designové sedací soupravy

Uvažujete o pořízení nové sedací soupravy? Co takhle zvolit kvalitní český výrobek. Ať už přemýšlíte o malé sedačce pro dvě osoby nebo o velké sedací soupravě s křesly a taburetem, navštivte internetové stránky renomovaného českého prodejce Nábytek-Lupínková nebo přímo kamenný obchod v Praze téhož prodejce. Obývací pokoj je místem, kde můžete odpočívat po náročné práci, kde můžete shlédnout nový film nebo jen tak relaxovat. Pohodlnou sedací soupravu si jistě zasloužíte. Dbejte na to, aby byla pohovka dostatečně kvalitní, a aby nezpůsobovala bolesti zad. Sedací souprava je investicí alespoň na deset let.  

Vkusný nábytek do Vašeho obývacího pokoje

Veškeré společenské dění u většiny domácností probíhá v obývacím prostoru, konají se zde rodinná setkání, přátelské návštěvy a trávíte zde volný čas s rodinou. Proto byste měli vybírat takové sedací soupravy, aby se skvěle hodily do interiéru a dobře se na nich sedělo. Důležité je i to, jaký materiál si pro vaši novou sedací soupravu představujete. Klasické sedací soupravy jsou většinou čalouněné, nicméně pokud jste náročnější, můžete vybírat z nabídky na elegantní kožené sedací soupravy. Pozor však na správné ošetření, ať už zakoupíte sedačku z jakéhokoliv materiálu, dbejte na vhodnou péči, jen tak Vám nábytek poslouží po mnoho let.

Sedací soupravy na míru

Nezapomeňte si pořádně změřit prostor, kde bude sedací souprava umístěna. Měřte raději víckrát. Není nic horšího, než když zjistíte, že se Vám nová sedačka do obýváku prostě nevejde. V případě, že Váš obývací pokoj skýtá velký prostor, lze dokoupit další křesla a taburety. Je Váš obývací pokoj nudný a rádi byste ho nějakým způsobem oživili? Zvolte sedací soupravy v nápadnějších barevných odstínech. Na trhu jsou moderní designové sedačky v zářivých odstínech, které skvěle oživí Váš interiér. Barva by měla být však praktická, výrazné sezónní barvy rychle vyjdou z módy a přece jenom je sedačka trošku dražší investice. Máte-li atypický rozměr prostoru, kde se má nacházet vaše nová sedačka, nechte si vyrobit sedací soupravu na míru. 

sedací soupravy

® Autor: Zuzana Klímová

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"