Úvodní stránka » Životní styl » Chcete žít klidněji? Sjednejte si pořádné pojištění!

Chcete žít klidněji? Sjednejte si pořádné pojištění!

Kvalitní pojištění je bezpochyby jedním z nejlepších prostředků, jak udělat váš život klidnějším a příjemnějším. Jestliže budete mít sjednané dobré pojištění, nebudete se muset strachovat pokaždé, když uslyšíte venku bouřku nebo když v paneláku uslyšíte souseda prát v pračce. Pojištění je tu zkrátka od toho, aby eliminovalo stres a hlavně, aby nahrazovalo škody, které vznikly neočekávanými životními událostmi.

Proč mít pojištění domácnosti?

Pojištění pro domácnost je jedním druhem majetkového pojištění. Opravdu se vyplatí mít ho sjednané, neboť zejména v rodinném domě existuje mnoho rizik, které by vás mohla nepříjemně překvapit. Může se například jednat o prasklé okenice, zkraty na elektromotorech, škody způsobené zvěří na vaší nemovitosti nebo odcizení stavebních součástí. Mimo to si však můžete pojistit i samotné vybavení domácnosti, což oceníte zejména v případě jejího vytopení nebo vyhoření.

pojištění pro domácnost

Pojistěte i sebe a svou rodinu

Kromě majetku byste neměli zapomínat ani na sebe a členy vaší rodiny. I občané totiž mohou podlehnout neočekávaným událostem. Ke krytí škod zde slouží pojištění odpovědnosti, které se vztahuje na činnosti běžné v normálním životě. Jistě oceníte celosvětovou platnost tohoto produktu a nulovou spoluúčast. Tento druh pojištění byste měli mít zejména v případě, že v zaměstnání pracujete s drahými stroji a je zde proto riziko jejich poškození. Rozhodně je lepší se preventivně chránit, než poté sedět s hlavou v dlaních a fakturou za opravu.

pojištění odpovědnosti

U dětí naopak nezapomeňte na úrazové pojištění

Děti si rády hrají, to víme všichni. U některých hrátek nebo při sportu se mohou zranit, a proto jim raději nechte sjednat kvalitní úrazové pojištění. Tvoří se na míru každému klientovi, zároveň je možné měnit jeho nastavení i v průběhu platnosti smlouvy. Vybrat si můžete mezi 3mi povinnými krytími, ale přidat si jich můžete dalších 5. S touto diverzifikací si jistě vybere každý z vás. Pro děti do věku 14 let je navíc nabízena zajímavá sleva na pojistném.

S kvalitním pojištěním budete mít život klidnější. V případě neočekávané události se navíc můžete těšit na zajímavou náhradu škody, kterou jistě využijete i na jiné účely.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"