Úvodní stránka » Životní styl » Chcete bydlet v Praze? Projekt Na Vackově je tu pro vás!

Chcete bydlet v Praze? Projekt Na Vackově je tu pro vás!

Více příležitostí k práci, vyšší plat, lepší školy i školky, bohatý kulturní život – to jsou asi největší výhody, které naše hlavní město nabízí. Chtěla byste se sama nebo s vaší rodinou přestěhovat do Prahy? Hledáte moderní byt, preferujete blízkost centra a nechcete platit moc?

Projekt Na Vackově je řešení!

Projekt Na Vackově je jednou z mála příležitostí, jak koupit byt v blízkosti centra za slušnou cenu. Stavbu realizuje známá developerská společnost Metrostav Development a.s. ve spolupráci se studiem MS Architekti. Staví se na Žižkově, který patří k nejoblíbenějším pražským lokalitám. V okolí ulice Olgy Havlové bude postaveno celkem 6 budov. Každá bude mít maximálně 5 pater, aby nedošlo k narušení příjemné atmosféry této městské části.

Projekt Na Vackově

Realizace je rozdělena do 2 etap. První etapa bude dokončena letos. Developer již prodej bytu zahájil a o levné byty na prodej v Praze je nebývale vysoký zájem. Již nyní je prodáno 50 % bytů. Stále je ale z čeho vybírat. Celkem projekt nabízí 331 nových bytů. Všechny jsou navrženy tak, aby využily denní světlo a nabídly svým obyvatelům příjemný prostor. Vrchní byty budou mít lodžie nebo balkon, obyvatelé přízemních bytů se budou těšit z vlastní malé zahrádky.

Projekt Na Vackově

Proč právě zde?

Na Vackově nabízí příjemné nejen rodinné bydlení na Praze 3. V blízkosti se nachází malebná příroda. Je to například park Židovské pece, kde si užijete plno zábavy při sportu. Z místa je skvělé dopravní spojení do centra i mimo Prahu. Nechybí zde ani obchody, restaurace, školy a školky či lékaři.

Jestliže se vám projekt zalíbil, moc dlouho s koupí bytu neotálejte. Domluvte si nejdříve schůzku v bance, abyste zjistili, kolik si můžete půjčit. Bojíte se do banky zajít? Přečtěte si tento článek. Najdete v něm cenné rady, jak se na jednání připravit. Jakmile budete mít v otázce financí jasno, domluvte si schůzku u developera a vyberte si některý z úžasných bytů.

®

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"