Úvodní stránka » Cestování » Cestujte za vzděláním a naučte se cizí jazyk

Cestujte za vzděláním a naučte se cizí jazyk

Mnoho českých studentů odjíždí každý rok za studiem v zahraničí. Jazykové pobyty v cizích zemích jsou jedním z nejlepších způsobů jak docílit perfektní znalosti cizího jazyka. Zahraniční kurzy bývají intenzivní a kromě gramatiky jsou zaměřeny především na konverzaci. Z tohoto důvodu se tedy studenti naučí za dva týdny v zahraničí více, než za půl roku v české jazykové škole. Agentury, které se zaměřují na jazykové pobyty, mají širokou nabídku programů, vybírejte však pečlivě. Agentura může ušetřit hodně času a energie a také Vaše finance, a to z důvodu sjednaných lepších cen. Správná agentura, Vám zdarma poradí s výběrem vhodného kurzu a zajistí rovněž i ubytování, víza či letenky.

Nemějte strach z výuky cizího jazyka v zahraničí

Agentura Czech-us, v. o. s. je zaměřena na jazykové kurzy a pobyty v zahraničí už od roku 2006. Nabízí vysoce kvalitní služby v oblasti různých pobytů a kurzů v zahraničí. Mimo jazykové kurzy v zahraničí zajišťuje i práci a stáže ve více než 30 zemích světa od západní Evropy, až po USA a exotické destinace. Všechny jazykové programy jsou vhodné pro každého bez rozdílu věku či stupně pokročilosti daného jazyka. Vycestovat mohou děti, studenti, dospělí i senioři. Pro každého se najde ten nejlepší jazykový pobyt na míru.

Investujte do kvalitních kurzů cizího jazyka

V případě, že se rozhodnete vycestovat do zahraničí např. na jazykové kurzy Czech-us, rozmyslete si, ve kterém jazyce se chcete zlepšit. Nejvíce českých studentů v současnosti míří do Velké Británie a USA za angličtinou. Vyrazit můžete např. i do Austrálie, Německa, Francie nebo do Španělska. Zjistěte si, v jakém prostředí kurz probíhá, jaké jsou podmínky výuky a jak můžete trávit volný čas. Kurzy mohou mít různou intenzitu výuky i samotnou délku pobytu. Na internetu se snažte získat reference od studentů, kteří již pobyt v zahraničí absolvovali, mohou Vám poradit, co Vás čeká a můžete získat cenné rady a tipy na cestu.   

jazykové kurzy

® Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"