Úvodní stránka » Zdraví a kosmetika » 3 nejsilnější zelené superpotraviny na trhu

3 nejsilnější zelené superpotraviny na trhu

Jistě jste již slyšeli o trendu zelených superpotravin, ale co jistě nevíte, které to jsou. Respektive, které má smysl si koupit a užívat, a které nejsou jen zbytečnou náhražkou kvalitních superpotravinových doplňků. Superpotraviny jsou potraviny a doplňky stravy budoucnosti. Jsou nabité vitamíny a minerály a obsahují mnoho stopových prvků. Produkty by měly být v té nejvyšší kvalitě, nakupujte je proto raději u ověřených výrobců, kteří Vám pomohou a poradí, který produkt je pro Vás nejvhodnější. Na internetu je velký výběr zelených superpotravin, které jsou k dostání u nás v České Republice. Ukažme si ty 3 nejúčinnější a nejsilnější zelené superpotraviny na našem trhu.

1. Green Coffee aneb „zelená káva“

Tablety Green Coffee jsou vyráběny ze zelených, ještě nezralých kávových zrn. Jedná se o produkt, který byl a stále je používán k výrobě nápoje podobnému dnešnímu zelenému čaji, a to zejména v arabských zemích. Tento produkt známe již od roku 1100. Produkt Green Coffee, nazývaný také jako zelená káva je v podstatě extrakt z kávových zrn a obsahuje aktivní látky kyseliny kávové a chlorogenové. Tato zelená káva se vyznačuje silnými antioxidačními účinky, díky kofeinu skvěle působí proti únavě, bojuje s ukládáním tuku v těle a je prospěšný na fungování jater.

2. Maqui Berry pro posílení imunity

Ovoce, které vzhledem připomíná borůvky a pochází z keře rostoucího v Chile, se nazývá Maqui Berry a řadíme je mezi ovoce, které má nejvyšší obsah antioxidantů. Tento produkt dodává tělu významné látky, jako jsou vitaminy, sacharidy, vláknina, bílkoviny a velké množství antioxidantů, které působí velice dobře na posílení imunity. Rovněž se v tomto ovoci nachází zdroj vitamínu C a železa. Ovoce Maqui Berry sbírali v Chile v Jižní Americe již místní indiáni, kteří věřili, že jim dodá zdraví a dlouhověkost.

3. Mladý ječmen pro detoxikaci organismu

Mladý ječmen známe také jako „živý nápoj“ a je důležitým produktem v případě, že máte zájem o detoxikaci organismu. Obsahuje vysoké množství přírodních antioxidantů a tělo při pravidelném užívání najde ztracené zdraví a vitalitu. Zázračný mladý ječmen posiluje imunitu, a to díky velkému množství vitamínu C, dodává tělu vitamíny a minerální látky a především podporuje přirozené čištění organismu tzv. detoxikaci a napomáhá procesu trávení.

zelené superpotraviny

 ® Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"