Úvodní stránka » Cestování » Zájezdy německých CK již i s odletem z Prahy

Zájezdy německých CK již i s odletem z Prahy

Sychravé chladné počasí a ponurá podzimní atmosféra svádí k touze po odpočinku. Zbavte se starostí a leťte na dovolenou, kterou si jistě zasloužíte. Naberete novou sílu a energii a po návratu se budete moci pustit znovu do pracovních povinností s čistou hlavou. V zimní období se nejčastěji létá za exotikou, kde je teplé počasí zaručeno. Objednejte si zájezd třeba do Thajska, Malajsie, Dominikánské republiky nebo na Srí Lanku a Maledivy. Nebudete litovat!

Odleťte na luxusní dovolenou do některé z exotických zemí

V posledních letech čeští turisté rádi využívají služeb německých cestovních kanceláří, kteří poskytují levnější a luxusnější služby a prodej letenek. Jelikož CK v Německu jsou zvyklé objednávat běžně celá letadla a rezervovat celé hotely, vyšší kvalita služeb je samozřejmostí. Mezi přední prodejce zájezdů německých ck patří CK RUDOLF REISEN, kde si můžete objednat zájezd s odletem přímo z Prahy. Dříve se létalo pouze z německých nebo rakouských letišť, ale to je teď minulostí.

Last minute zájezdy s prověřenou zahraniční CK RUDOLF REISEN

CK využívá služeb prověřené letecké společnosti Emirates, která létá především do destinací jako je Thajsko, Malajsie nebo na Srí Lanku. Využijte skvělou nabídku last minute zájezdů za super ceny nebo lákavé okružní plavby lodí. Pokud jste náročnější, tak si dopřejte dovolenou takříkajíc na míru. Stačí zkontaktovat touroperátora na jeho zelené lince 800 100 567a sdělit mu své představy nebo navštivte web www.rudolfreisen.cz

zájezdy německých CK 

® Autor: Zuzana Klímová 

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"