Úvodní stránka » Láska a vztahy » Skvělé víno na svatební hostinu

Skvělé víno na svatební hostinu

Plánujete-li jednu z nejvýznamnějších událostí ve Vašem životě, kterou svatba bezpochyby je, tak Vás čeká nelehký výběr, co se týče dne a místa konání obřadu, výběru příjemné hudby a svatebního menu. K tomuto velice důležitému dni patří kromě nealkoholických nápojů jistě i alkoholické nápoje. Svatebčané dávají nejčastěji přednost hlavně dobrému pivu a kvalitnímu vínu, v závěru večera si rádi dopřejí i tvrdý alkohol.

Nelehký výběr svatebního vína

Nerozumíte vínům a nevíte, jaké víno na svatební stůl vybrat? Budou hosté pít raději bílá nebo červená vína? Vinné nápoje by měly být v souladu s chutěmi a vkusem svatebčanů, a rovněž by se měly hodit k různým pokrmům, které budou v tento mimořádný den servírovány. Nechte si poradit od prodejců svatebních vín, který společně s Vámi zvolí ty nejlepší vína ke svatebnímu stolu a večerní zábavě. Nechte výběr na specialistech z Winehouse.cz, kteří Vám sestaví kolekci vín na míru, která podtrhne Vaši slavnostní atmosféru.

Kvalitní víno, které zaujme Vaše smysly

Winehouse.cz nabízí pestrou nabídku kvalitních vín, které jsou jako stvořené pro sváteční událost. Vaše svatba se stane pro každého z hostů nezapomenutelným zážitkem. Zvažujete jaké víno na svatbu zvolit v případě, že se jedná o velkou svatbu nebo naopak skromnější obřad? Pro všechny varianty jsou připravené pestré skladby balíčků vín z vybraných odrůd. Kromě samotného vína si můžete rovnou zakoupit i sekt či šampaňské pro přípitek novomanželům.

 ® Autor: Zuzana Klímová 

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"