Úvodní stránka » Láska a vztahy » Překvapte partnera novým spodním prádlem

Překvapte partnera novým spodním prádlem

Udělejte dojem na svého partnera a pořiďte si nové spodní prádlo, které Vašeho muže oslní. Každá žena potřebuje jednou za čas obměnu šatníku a nové spodní prádlo je skvělým začátkem. Nemyslete si, že výběr spodního prádla není důležitý. Jen se skvěle padnoucím prádlem vyniknou Vaše křivky a budete se cítit příjemně a pohodlně. Nyní je ideální čas vybrat si novou košilku, punčochy a soupravu dámského prádla skládající se z podprsenky a kalhotek. Ve Vašem šatníku byste měla mít v nejlepším případě několik dámských podprsenek a kalhotek a alespoň dvě noční košilky. Dodejte šmrnc Vašemu intimnímu životu, s novým krajkovým prádlem pro ženy se budete cítit žádoucí.

Skvěle padnoucí spodní prádlo na míru

Nahlédněte do internetové nabídky, kde lze zcela běžně nakupovat krásné spodní prádlo za příznivé ceny, to vše navíc v soukromí Vašeho domova Na stránkách moje-pradlo.cz seženete oblíbené spodní prádlo od známých italských značek jako je Lormar a Siélei. V nabídce jsou i osvědčené světové značky např. Wonderbra, Bellinda, Triola a Roza. Vyzkoušejte krajkovou romantickou podprsenku a kalhotky v různých barvách od klasické bílé a černé až po erotickou červenou. Udělejte dojem i v luxusních korzetech nebo noční košilce.

Padnoucí podprsenky od známých značek

V kategorii podprsenky na internetových stránkách nabízí velký výběr podprsenek od různých střihů, vzorů, barev a velikostí. Pro snadnější výběr je nabídka rozdělena do dalších podkategorií od gelových a push-up podprsenek, podprsenek s kosticí, korzetových a sportovních bezešvých podprsenek až po těhotenské a kojící prádlo. Pro noční život sáhněte po jedné z krásných nočních košilek nebo se podívejte na pohodlná pyžama Vienetta Secret.

spodní prádlo

® Autor: Zuzana Klímová  

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"