Úvodní stránka » Práce » 25 studijních programů MBA v Praze

25 studijních programů MBA v Praze

Zvažujete, že chcete pokračovat v dalším studiu na vysoké škole? Je třeba si uvědomit, že dalším studiem strávíte několik let, proto si dobře promyslete, jaké uplatnění Vám může Vaše vybraná škola nabídnout. Obáváte se, že Vám studium přinese pouze velké množství teorie a žádnou praxi? Existují i školy a studijní programy, které jsou zaměřeny především na praxi a jsou orientovány na reálné oborové problémy v praxi. Vysoce efektivní je studium MBA, kde je kladen důraz na dobré uplatnění po ukončení studia. Prosadit se tak budete moci ve vrcholovém managementu, a díky praktickým zkušenostem a mezinárodně uznávaném titulu mají absolventi velkou šanci dosáhnout na vyšší mzdu a lépe postavenou pozici.  

Praktické dovednosti mají přednost před pouhou teorií

Velké společnosti již dokáží rozlišovat, jaký máte titul a kde jste ho získali. Věřte, že v dnešní době zaměstnavatelé kladou velký důraz spíše na praktické znalosti, které má uchazeč díky předchozím pracovním zkušenostem nebo právě v postgraduálním studiu vzdělávacího programu MBA (Master of Business Administration). Zájemci mohou studovat na největší soukromé MBA instituci jako je Business Institut v Praze. Tato vysoká škola je na 2 roky a nabízí kvalitní a prestižní vzdělání rovnou ve 25 studijních programech, a to v kombinované nebo online formě studia, kde lze dosáhnout i titulu BBA nebo LLM.

Studium na míru podle Vaší specializace

Studujte nejzajímavější obory současnosti jako je management a leadership, marketing, finance nebo HR. Jednotlivé programy jdou ruku v ruce s nejnovějšími trendy v jednotlivých oborech a zaměřují se na hlavní problémy v praktickém využití. Studium je akreditováno zahraničními prestižními asociacemi. Flexibilní forma a individuální přístup jsou zahrnuty do nespočetných výhod, které tato škola nabízí. Pro studenty jsou tu i další bonusy ve formě různých dárků, literatury ke studiu a různých vzdělávacích akcí nad rámec studia. Získaný MBA titul je tou správnou volbou pro ty, kteří touží po lepším životě a lepších pracovních příležitostech.

studium MBA

® Autor: Zuzana Klímová 

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

PORADENSTVÍ PRO ŽENY

"odborné i neodborné rady"